محصولات اصل را از سایت متدکالا دریافت نمایید

محصولات اصل را از سایت متدکالا دریافت نمایید

08644223818

معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی ؟

معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی قبل از معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت بهتر است به تعریف دقیقی از ضد لک بپردازیم. لک‌های پوستی در فرآیند تولید رنگدانه‌های پوست ایجاد می‌شوند و ممکن است عوامل مختلفی بر شدت تولید ادامه مطلب

معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی
بازدید 3913

معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی

قبل از معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت بهتر است به تعریف دقیقی از ضد لک بپردازیم. لک‌های پوستی در فرآیند تولید رنگدانه‌های پوست ایجاد می‌شوند و ممکن است عوامل مختلفی بر شدت تولید این رنگدانه‌ها بیافزایند.

چه عواملی باعث ایجاد لک صورت می‎‌شوند؟

  • تغییرات هورمون در دوران بارداری
  • قرار گرفتن مداوم در معرض نور مستقیم خورشید بدون استفاده از کرم‌های ضد آفتاب
  • وجود بیماری‌های کلیوی یا کم کاری و پرکاری تیروئید
  • کمبود ویتامین‌های A, B12, C
  • عوارض برخی داروها و قرص‌های بارداری
  • افزایش سن
  • جای جوش
  • اسپری کردن عطر و ادکلن‌های دارای برگاموت بر روی پوست: هنگامی که در معرض آفتاب قرار می‌گیرید، قطرات اسپری و ادکلن و عطر ممکن است در نواحی پشت گردن و گوش‌ها لکه ایجاد کند.
  • عدم پاکسازی سلول‌های مرده پوست

ضد لک چیست؟

در واقع این لکه‌ها نشان دهنده نوعی مشکل در بدن هستند و باید بررسی و درمان شوند. برای درمان این لک‌ها کافی است در مدت زمان مشخصی از ضد لک‌های مناسب پوست خود استفاده کنید. ضد لک ضمن از بین بردن یا روشن کردن لکه‌های موجود، از ظاهر شدن مجدد انواع لکه‌ها نیز جلوگیری می‌کند.

اهمیت استفاده از بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت زمانی مشخص می‌شود که کک و مک و لک بر روی ظاهر و صورت شما تاثیر منفی بگذارد، زیرا لک‌ها عمدتا در صورت، گردن و دست‌ها ظاهر می‌شوند و از این طریق اعتماد به نفس افراد را نیز تحت پوشش قرار می‌دهند. محصولات ضد لک ضمن از بین بردن لک، سلول‌های مرده پوست را از بین برده و با خاصیت مرطوب کنندگی خود به جوانسازی پوست کمک می‌کنند.

به این ترتیب استفاده از این محصولات مزایای فراوانی دارد. می‌توان گفت که ضد لک‌ها عملکرد سلول‌های پوست را بهبود بخشیده و به حفظ سلامت پوست کمک می‌کند. استفاده منظم از این محصولات پس از مدتی عملکرد رنگدانه را مختل کرده و از ایجاد لکه‌های جدید جلوگیری می‌کند. در انتخاب این محصول پوستی دقت کنید و بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت را انتخاب کنید. برای این منظور می‌توانید از برندهای معتبر ایرانی و خارجی مانند درمالیفت، ام کیو و … استفاده کنید.

stock photo comparison portrait beautiful asian woman - معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی ؟

مهم ترین ترکیبات به کار رفته شده در کرم ضد لک

ویتامین C

این ویتامین یک آنتی آکسیدان بسیار قوی بوده که با خواصی که دارد می‌تواند به بهبود لک‌های مقاوم پوستی کمک کند. در واقع ویتامین سی یکی از بهترین و بی ضررترین عناصر روشن کننده پوست به شمار می‌آید.

عصاره شیرین بیان

عصاره این گیاه عملکردی مشابه به هیدروکینون دارد که می‌تواند از تولید ملانین در پوست جلوگیری کند.

هیدروکنیون

هیدروکینون یکی از اصلی ترین و مهم ترین، و به علاوه قوی ترین عناصر برای ضد لک است که از تولید ملانین در پوست جلوگیری خواهد کرد.

آربوتین

این عنصر، مهارکننده بسیار خوبی در تولید ملانین است که یک جایگزین مناسب برای هیدروکنیون‌ها به شمار می‌آید.

اسید کوجیک

اسید کوجیک با خاصیت ضد لک و روشن کننده ای که دارد و به مهار آنزیم‌های تیروزیناژ کمک خواهد کرد.

 

انواع ضد لک و ترکیبات آن‌ها

محصولات ضد لک در دو نوع کرم و سرم تولید شده و مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرد. که نوع کرم ان برای پوست‌های خشک و نوع سرمی آن برای پوست‌های چرب قابل استفاده هستند.

از نظر ترکیبات، ضد لک‌ها به دو گروه هیدروکینون و بدون هیدروکینون تقسیم می‌شوند. اگرچه هیدروکینون تنها ماده ای نیست که در ترکیب پاک کننده‌های لکه استفاده می‌شود. اما با توجه به تاثیر این ماده در لکه بری، وجود یا عدم وجود آن در ترکیب ضد لک‌ها تفاوت‌های چشمگیری ایجاد می‌کند.

در مورد این ماده باید بدانید که در گذشته برای از بین بردن انواع لکه‌ها از کرم‌های حاوی هیدوکینون استفاده می‌کردند. در واقع این ماده قادر است سرسخت ترین لکه‌های پوست را از بین ببرد. اما مشکل اینجاست که این ماده با وجود فواید عالی و تاثیر شگفت انگیزی که بر روی پوست می‌گذارد، عوارضی نیز دارد; بنابراین بهتر است در مراحل اولیه درمان لک، بهتر است از لکه بری که فاقد هیدروکینون هستند استفاده کنید.

woman spa241 - معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی ؟

دلیل بازگشت لکه‌ها پس از قطع استفاده از ضد لک‌ها

اگر از کرم ضد لک برای از بین بردن لک‌های صورت و بدن خود استفاده می‌کنید یا قصد دارید شروع به استفاده از آن کنید، یکی از چالش‌هایی که غلبه بر آن غیرممکن نیست، بازگشت لک‌ها پس از درمان است.

انتخاب بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت قوی بین این همه محصولات ضد لک واقعا کار سختی است. اگر کرم ضدلک استفاده کردید و لکتان بعد قطع کرم برگشت به دو علت است که در زیر بررسی می‌شود.

1. علت اول استفاده از کرم ضد لک حاوی هیدروکینون است. هیدروکینون، یکی از عناصری است که از طریق از بین بردن سلول‌های رنگدانه یا عدم تولید رنگدانه در آن‌ها، لکه‌ها را بهبود می‌بخشد. به همین دلیل، پس از توقف استفاده از کرم ضد لک، سلول‌های پوست دوباره شروع به تولید رنگدانه می‌کنند که می‌تواند باعث بازگشت لک‌ها شود. این برگشت معمولا بین ۳ الی ۷ روز طول می‌کشد. یک از مواردی که می‌توان مثال زد کرم ضد لک قوی حاوی هیدروکینون ام کیو MQ است.

2. علت دوم بازگشت لک به خاطر مشکلات کبدی و هورمونی هست. اگر علل دیگر عوامل داخلی مانند کبد و اختلالات هورمونی است که باعث ایجاد لکه در صورت و بدن می‌شود. پس با این تفاسیر از کجا بفهمیم بازگشت لکه‌ها به کدام یک از این علل بستگی دارد؟ اگر حدود یک ماه پس از قطع مصرف، لکه‌ها برگشتند به این معنی است که باید سلامت اندام‌های داخلی بدن را بررسی کنید.

معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت

در اینجا ضرورت استفاده از بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت (فاقد هیدروکینون) بررسی شد. گفتیم که لکه برهای بر پایه هیدروکینون با از بین بردن سلول‌های تولید کننده رنگدانه از بروز لکه‌های تیره جدید جلوگیری می‌کند. اما مدتی پس از پایان دوره استفاده از محصول، لکه‌ها دوباره برمی گردند. به همین دلیل نتیجه به دست آمده از استفاده از کرم‌های بدون هیدروکینون ارزش بیشتری دارد.

 

 

در ادامه، دو کرم از بهترین کرمهای ضد لک بدون بازگشت را معرفی می‌کنیم:

کرم ضد لک بدون بازگشت اصل

 

1-کرم ضد لک و روشن کننده ویتامین ث و رتینول کرپلاس بدون بازگشت

 

ht - معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی ؟

280x142 - معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی ؟

توضیح :  مواد اولیه این کرم از کشورهای ایتالیا و اسپانیا و فرانسه تامین میشود .

Untitled 4 - معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی ؟

🔥 کاربردها ضدلک ، ضد چروک ، روشن کننده
🇮🇹مواد اولیه ایتالیا 🇮🇹
😍 مناسب برای پوست‌های نرمال تا چرب
📅تاریخ انقضاء 3 سال
⭐ گارانتی ضمانت اصالت کالا
🎯 نحوه سفارش از طریق سایت

Careplus HT Night Lightening Cream 20 GR

کرم ضد لک و روشن کننده ویتامین ث و رتینول کرپلاس

کرم ضد لک و روشن کننده ویتامین ث و رتینول كرپلاس، حاوی ویتامین C آنتی اکسیدان قوی موثر در کاهش تولید ملانین پوست و روشن‌سازی و جوان‌سازی پوست است. کرم ویتامین ث كرپلاس باعث تحریک کلاژن سازی پوست و کاهش تجمع رنگدانه‌ها و روشن شدن پوست می‌شود، همچنین به ترمیم بهتر زخم و کاهش اسکار ناشی از آن و پیشگیری از ایجاد چین و چروک‌ها و خطوط ظریف کمک می‌کند.

یکی از کاربردهای مهم کرم های روشن کننده، متعادل کردن رنگدانه ها میباشد که باعث کم شدن لکه های تیره، کک و مک و جوش های آکنه می‌شود.

ویتامین C

ویتامین c یا آسکوربیک‌ اسید، یک ویتامین محلول در آب است و اعمال بیولوژیکی متعددی انجام می‌دهد. مهم‌ترین نقش ویتامین C، کمک به تولید کلاژن که یک پروتئین مهم بافت همبندی است می باشد. مصرف موضعی ویتامین C بر روی پوست، می‌ تواند با عوارض اشعه فرا بنفش روی پوست که از علائم آن، آفتاب‌ سوختگی و قرمزی پوست است، مقابله کند.

رتینول

رتینول از مشتقات ویتامین A است که به‌ عنوان عنصر ضد پیری در بیشتر محصولات مراقب از پوست (کرم رتینول) یافت می‌شود. رتینول سلول‌های پوست را بیشتر و درنتیجه تولید کلاژن را تقویت می‌کند. رتینول که قابلیت جذب از پوست را دارد، پس از ترکیب با آنزیم‌های ویژه‌ای به «ترتینوئین» (tretinoin) که حالت اسیدی ویتامین A است، تبدیل می‌شود. محصولات پایدار و درست‌ترکیب رتینول بر بهبود آسیب‌های ناشی از نور خوشید، رفع لکه‌های قهوه‌ای و منافذ غیرعادی پوست اثر چشمگیری دارند. جادوی رتینول در قابلیت بازیابی پوستی نرم‌تر و یکنواخت‌تر است.

موارد مصرف کرم روشن کننده ویتامین ث و رتینول کرپلاس:

تحریک کلاژن‌سازی

کاهش تجمع رنگدانه‌ها و روشن کردن پوست

کمک به ترمیم بهتر زخم و کاهش اسکار ناشی از آن

پیشگیری از ایجاد چین و چروک‌ها و خطوط ظریف

کاهش اثرات مخرب اشعه UV

روش مصرف کرم روشن کننده ویتامین ث و رتینول کرپلاس:

یک مرتبه ترجیحا شب، این سرم روشن کننده ویتامین C را بر روی لک‌ها مالیده، به صورت ضربه ای آرام بر روی پوست پخش کنید تا جذب شود. در طول روز نیز حتما از ضد آفتاب استفاده کنید.

هشدار مصرف کرم روشن کننده ویتامین ث و رتینول کرپلاس:

در طول مصرف حتما از ضد آفتاب استفاده کنید.

از مالیدن این کرم به اطراف چشم خودداری کنید.

شرایط نگهداری کرم روشن کننده ویتامین ث و رتینول کرپلاس:

این محصول در دمای کمتر از ۳٠ درجه سانتی‌گراد و به دور از نور و رطوبت نگهداری شود و دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

 

 

2- ژل کرم ضد لک قوی و روشن کننده HKM كرپلاس بدون بازگشت

 

 

hkm 1 1 - معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی ؟

280x142 - معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی ؟

توضیح :  مواد اولیه این کرم  ایتالیایی است .

Untitled 4 - معرفی بهترین کرم ضد لک بدون بازگشت ایرانی و خارجی ؟

 

ژل کرم ضد لک قوی و روشن کننده HKM كرپلاس ، حاوی هیالورونیک اسید، پوست را بازسازی و تقویت نموده و باعث روشن شدن و درخشان کردن آن می شود. ژل کرم ضد لک هیالورونیک اسید كرپلاس، با خستگی، استرس و پیری پوست مقابله نموده و رطوبت و شادابی و شفافیت را به پوست‌های کدر بر می‌گرداند.

این ژل کرم نه تنها از پوست در برابر آسیب‌های ناشی از UV و رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند بلکه موجب ترمیم سریع، افزایش الاستیسیته، شفافیت و سفت شدن پوست های تحت استرس نیز می شود.

ژل کرم HKM كرپلاس ، با کیفیت و فرمولاسیونی ویژه و باورنکردنی تولید شده است. این سرم با جذب سریع به لایه‌های زیرین پوست نفوذ کرده و در نتیجه به دلیل دارا بودن عصاره شگفت انگیز هیالورونیک اسید سبب درخشانی رنگدانه‌های پوست شده و کلاژن‌سازی پوست را تحریک کرده که این امر موجب جوانی و شادابی پوست شده و خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست دوباره افزایش پیدا می کند.
این محصول هیچگونه حساسیت و عوارضی نداشته و از بین برنده جای انواع لک، کک و مک، خال و جوش‌های سر سیاه بوده و پوست را آبرسانی و هیدراته می‌کند و در نتیجه خشکی پوست را برطرف خواهد کرد و به علاوه این محصول با پاکسازی پوست باعث می‌شود منافذ باز پوست خیلی سریع بسته شوند. هیالورونیک اسید با آبرسانی عمیق پوست سبب حفظ رطوبت و لطافت فوق العاده آن می شود.
🔥 کاربردها جوان کننده ، ضد چروک، ضدلک
🇮🇹 مواد اولیه ایتالیا 🇮🇹
😍 مناسب برای پوست‌های نرمال تا چرب
⭐ گارانتی ضمانت اصالت کالا

موارد مصرف ژل کرم ضد لک قوی و روشن کننده HKM كرپلاس:

یکدست سازی و روشن کنندگی پوست، بازسازی پوست و افزایش تجدید سلولی، کاهش چین و چروک و افتادگی پوست، بهبود شفافیت و انعطاف‌پذیری پوست، کاهش لک‎های ناشی از افزایش سن, جوش و کک و مک و …، تقویت خاصیت ارتجاعی پوست، کاهش نشانه های بالا رفتن سن، جوانسازی پوست

روش مصرف ژل کرم ضد لک قوی و روشن کننده HKM كرپلاس:

روزی 1 الی 2 بار بر روی لکها بمالید، به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود.

استفاده همزمان از ضد آفتاب توصیه میشود .

شرایط نگهداری ژل ضد لک قوی و روشن کننده HKM كرپلاس:

این محصول در دمای کمتر از ۳٠ درجه سانتی‌گراد و به دور از نور و رطوبت و خارج از دسترس کودکان نگهداری شود.

هیالورونیک اسید چیست؟

اسیدهیالورونیک ، یک جاذب رطوبت بسیار قوی است و می‌تواند با به‌دام‌انداختن آب در پوست، جلوی ازدست‌رفتن آن را بگیرد. محققان معتقدند میزان اسیدهیالورونیک موجود در پوست با گذشت زمان و شرایط محیطی مختلف کاهش می‌یابد. اگر کشش، خارش، خستگی، تیرگی در زیر چشم و اطراف بینی و همین‌طور افزایش خطوط ریز و چروک‌های سطحی روی صورت خود مشاهده کردید، شما دچار کم‌آبی پوست شده‌اید. به‌همین دلیل باید به‌دنبال راهی برای افزایش هیالورونیک اسید و جبران دهیدراتاسیون پوست باشیم.

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران