10% تخفیف برای تمام خریدها تا پایان ماه کد تخفیف  p1402

 

 10% تخفیف برای تمام خریدها تا پایان ماه کد تخفیف  p1402

08644223818

سرم هیالورونیک اسید چیست ؟

سرم هیالورونیک اسید برای پوست: فرم ها، فواید و روتین هر آنچه را که باید در مورد اسید هیالورونیک برای پوست بدانید . از جمله اینکه چیست، فواید، اشکال و روال مراقبت از صورت     هیالورونیک اسید برای بررسی اجمالی پوست   هیالورونیک اسید ادامه مطلب

سرم هیالورونیک اسید چیست
بازدید 69

سرم هیالورونیک اسید برای پوست: فرم ها، فواید و روتین

هر آنچه را که باید در مورد اسید هیالورونیک برای پوست بدانید . از جمله اینکه چیست، فواید، اشکال و روال مراقبت از صورت

 
 

هیالورونیک اسید برای بررسی اجمالی پوست

 

هیالورونیک اسید که به نام هیالورون یا هیالورونان نیز شناخته می شود، به حفظ رطوبت پوست کمک می کند و به عنوان یک ماده ضد پیری در محصولات مراقبتی عمل می کند. این به دو صورت زنجیره بلند یا زنجیره کوتاه می آید که اثرات متفاوتی دارد. ایجاد یک روال مراقبت از صورت با استفاده از محصولات حاوی هیالورونیک اسید می تواند به طور موثر خطوط و چین و چروک را صاف کند.

هیالرونیک اسید - سرم هیالورونیک اسید چیست ؟

هیالورونیک اسید یک ماده ژل مانند است که به طور طبیعی در بدن انسان، یعنی در پوست، مفاصل، چشم ها و بافت همبند وجود دارد. با قابلیت نگهداری بیش از 1000 برابر وزن خود در آب، نقش مهمی در کمک به حفظ رطوبت دارد. با توجه به این خواص، به عنوان یک جزء ضد پیری در کرم ها و سرم های صورت به طرز شگفت انگیزی عمل می کند تا پوست را نرم و لطیف نگه دارد. همچنین ممکن است آن را با نام های هیالورون یا هیالورونان ببینید.

تولید اسید هیالورونیک با افزایش سن کاهش می یابد که منجر به از دست دادن رطوبت، کاهش حجم و خطوط ریز می شود. در حدود 25 سالگی، سنتز هیالورونیک اسید پوست شروع به کند شدن می کند و در نتیجه علائم پیری افزایش می یابد.

اسید هیالورونیک بخش مهمی از پوست و مایع سینوویال – جزء اصلی مایع مفصلی است. اگر مشکلاتی در مفاصل در سنین بالا وجود داشته باشد، ممکن است برای کمک استفاده شود. البته باید این موضوع را با پزشک خود برای مشاوره مناسب در میان بگذارید

 
 
هیالورونیک چه کاری برای پوست انجام می دهد

8 فواید هیالورونیک اسید برای پوست

 
 1. مرطوب کننده پوست : اسید هیالورونیک خاصیت مرطوب کنندگی پوست را دارد. هنگامی که روی پوست استفاده می شود، تمام لایه های آن هیدراتاسیون احیا کننده قابل توجهی از اسید هیالورونیک را جذب می کند که به پوست نفوذ کرده و آب را به سلول های پوست متصل می کند.
 2.  کانتورها را مشخص می کند : نرم شدن خطوط صورت با افزایش سن کاملاً طبیعی است. علت اصلی این امر، از دست دادن کلاژن و الاستین پوست است که از اجزای اصلی یکپارچگی ساختاری پوست صورت هستند. استفاده از محصولات حاوی هیالورونیک اسید به شما کمک می کند تا استحکام را برای مدت طولانی تری حفظ کنید و پوست را حجیم تر نشان دهید.

 3. پوست را حجیم می کند : با افزایش سن، پوست صورت پری خود را از دست می دهد. این امر به ویژه در گونه ها و خط فک صادق است. فرمول های غلیظ با اسید هیالورونیک به عنوان یک حجم دهنده عمل می کند که احتمالا می تواند به چاق شدن گونه ها و ایجاد ظاهری جوان تر کمک کند.
 4. درخشندگی را اضافه می کند:هیالورونیک اسید آبرسانی بیشتری به پوست می دهد و سد محافظ پوست را تقویت می کند، از طریق بهبود سلامت سلولی، به جوانی پوست کمک می کند و به افزایش درخشندگی طبیعی کمک می کند.
 5. پوست را صاف می کند: در حالی که نمی توان با افزایش سن به طور کامل از ایجاد چین و چروک جلوگیری کرد، اما می توانید بر برجسته شدن آنها تأثیر بگذارید. کرم ها و سرم های حاوی هیالورونیک اسید رطوبت مطلوبی را برای پوست شما فراهم می کند و چین و چروک های موجود را کاهش می دهد و ایجاد چروک های جدید را به تاخیر می اندازد. این خواص ضد چروک ناشی از توانایی آن در حفظ مقادیر زیادی آب است. هیالورونیک اسید به پوست کمک می کند تا مرطوب بماند و چین و چروک های موجود را پر می کند تا ظاهر آنها را کاهش دهد.
 6. سفت شدن پوست : پوست جوان سفت و چاق است. با این حال، با گذشت زمان، بیشتر و بیشتر قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. محصولات مراقبتی حاوی هیالورونیک اسید ممکن است به کند کردن این روند کمک کنند.

 7. درمان : استفاده از اسید هیالورونیک بر روی زخم ها ممکن است به کاهش اندازه آنها در سطح پوست کمک کند و به تسکین درد در این نواحی کمک کند. اسید هیالورونیک به طور طبیعی در پوست وجود دارد و تولید آن در صورت باز شدن زخم ها افزایش می یابد که ممکن است به تسریع روند بهبود کمک کند. این ماده می تواند به تنظیم سطح التهاب کمک کند و باعث شود بدن رگ های خونی بیشتری در محل آسیب بسازد. لطفا توجه داشته باشید که محصولات NIVEA برای این منظور فرموله نشده اند.
 8. خواص آنتی اکسیدانی : هیالورونیک اسید یک آنتی اکسیدان قوی است که با رادیکال های آزاد در بدن شما مبارزه می کند، اما مسلماً بیشتر به دلیل ظرفیت نگه داشتن آب به سلول ها شناخته شده است که ممکن است به حفظ سلامت پوست کمک کند.
 
اسید - سرم هیالورونیک اسید چیست ؟

اسید هیالورونیک به شکل زنجیره کوتاه و زنجیره بلند متمایز می شود:

 
 
 

 اسید هیالورونیک زنجیر بلند

 این شامل یک زنجیره طولانی مولکول است که وزن مولکولی بالاتری دارد.

اثر: هیالورونیک اسید با زنجیره بلند روی سطح پوست قرار می گیرد بدون اینکه به آن نفوذ کند. این یک فیلم ظریف تشکیل می دهد که دارای اثر مفید و ضد التهابی است – همچنین باعث می شود پوست شما انعطاف پذیرتر به نظر برسد. با این حال، اگر صورت خود را تمیز کنید، فیلم با آن شسته می شود – به همین دلیل است که هیالورونیک اسید با زنجیره بلند هیچ اثر طولانی مدت واقعی ندارد.

اسید هیالورونیک زنجیر کوتاه

 

هیالورونیک اسید با زنجیره کوتاه یا کم مولکولی از زنجیره کوتاهی از مولکول ها تشکیل شده است و بنابراین جرم مولکولی کمتری دارد.

اثر: هیالورونیک اسید با زنجیره کوتاه به عمق پوست نفوذ می کند و به ذخیره رطوبت در بافت همبند کمک می کند. این نه تنها پوست را حجیم تر و محکم تر می کند، بلکه چین و چروک ها را نیز به وضوح کاهش می دهد. بنابراین هیالورونیک اسید با زنجیره کوتاه اثر ماندگاری روی پوست شما دارد.

سرم هیالورونیک اسید کرپلاس حاوی هر دو نوع هیالورونیک اسید هستند که میکرو و ماکرو نیز نامیده می شوند تا سطح پوست را به شدت آبرسانی و صاف کنند و در عین حال به لایه های عمیق تر نفوذ کنند.

close up hands holding serum pipette - سرم هیالورونیک اسید چیست ؟

 

کدام فرم ها بهتر عمل می کنند؟

 

 هیالورونیک اسید زمانی بهترین عملکرد را دارد که اندازه های مختلف مولکول روی پوست اعمال شود. اینگونه است که از اثرات مثبت هر دو نوع استفاده می کنید.

هرچه زنجیره های اسید هیالورونیک کوچکتر باشد، اسید هیالورونیک عمیق تر می تواند به پوست نفوذ کند. بنابراین، برای تأثیر ماندگار در برابر چین و چروک، مراقبت شما باید حاوی نسبت بیشتری از ترکیبات زنجیره کوتاه باشد – تنها در این صورت است که ماده فعال ضد پیری واقعاً می تواند به پوست نفوذ کند

 
هیالورونیک اسید - سرم هیالورونیک اسید چیست ؟

روتین 5 مرحله ای مراقبت از پوست هیالورونیک اسید برای محو کردن چین و چروک و علائم پیری

 

هیالورونیک اسید را می توان به عنوان یک عنصر کلیدی در بسیاری از محصولات یافت که محبوب ترین آنها کرم های روز، کرم های شب، ماسک های صورت، سرم ها، کرم های دور چشم و پاک کننده ها هستند.
از آنجایی که این ماده طبیعی است که بدن انسان توانایی تولید آن را دارد، می توانید بیش از یک بار در روتین مراقبت از پوست 24 ساعته خود از هیالورونیک اسید استفاده کنید. این به هیدراته نگه داشتن پوست شما کمک می کند و همچنین ممکن است به کاهش علائم پیری کمک کند.

روتین مراقبت از پوست زیر از محصولاتی از سری کرپلاس استفاده می کند که حاوی اسید هیالورونیک است. پیروی از این روال می تواند به کاهش علائم پیری کمک کند و در عین حال پوست را سفت و حجیم کند:

1. پوست خود را تمیز کنید

پاکسازی صورت بخش مهمی از روتین مراقبت از پوست شما است زیرا به شما این امکان را می دهد تا از شر آرایش، آلودگی و ذرات عرق انباشته شده بر روی صورت خلاص شوید، آن را از عوامل استرس زا پاک کرده و آن را برای جذب زیبایی روتین مراقبتی خود آماده کنید. .

2. سرم بزنید

گنجاندن سرم در روتین مراقبت از پوست می تواند به دستیابی به نتایج قابل مشاهده تر کمک کند. آنها فرمول نازک تری نسبت به کرم ها دارند که می تواند منجر به جذب سریع تر و نفوذ عمیق تر شود و به شما امکان می دهد تا در برابر نگرانی های پوستی عمل کنید.

سرم هیالورونیک اسید کرپلاس با میکرو هیالورونیک اسید خالص غنی شده است که سلول های پوست را فعال می کند و به سفت شدن و شاداب شدن پوست کمک می کند.

 

3. درمان های هدفمند خود را اعمال کنید

درمان های کانتور چشم برای حفظ رطوبت اطراف چشم مهم هستند. از آنجایی که گردش خون در اطراف این قسمت از صورت کمتر است، استفاده از درمان کانتور چشم می تواند نگرانی هایی مانند سیاهی پای کلاغ و سیاهی را برطرف کند.

از درمان چشم خود مانند کرم کانتور لب و پرکننده ، غنی شده با اسید هیالورونیک و اسید فولیک استفاده کنید که در 24 ساعت اثر پرکننده ای ایجاد می کند و به از بین رفتن سفتی اطراف چشم و ناحیه لب کمک می کند.

4. مرطوب کننده خود را بزنید

مرطوب کردن صورت یک مرحله مهم از روتین شما است که به پوست کمک می کند تا سطح هیدراتاسیون را حفظ کند، گردش سلولی را تشویق می کند و پوستی صاف تر را ایجاد می کند.
برای اثر پرکننده در 24 ساعت، می توانید سرم هیالرونیک اسید کرپلاس غنی شده با اسید هیالورونیک و اسید فولیک را استفاده کنید و حجم و استحکام پوست را بازیابی کنید.

برای یک روتین شبانه، می‌توانید به جای آن از کرم شب HT کرپلاس استفاده کنید  تا به بازیابی حجم در طول شب کمک کند، چین و چروک‌ها را پر کرده و پوست شما را شاداب کند.

 

5. (AM) برای محافظت از پوست خود از SPF استفاده کنید

برای محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر UV خورشید، مهم است که هر روز در پایان برنامه مراقبت از پوست صبح خود از SPF استفاده کنید. از آنجایی که نور خورشید یکی از عوامل اصلی پیری پوست است، این یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ جوانی پوست، جلوگیری از چین و چروک‌های زودرس و تغییر رنگ است

اسید هیالورونیک برای مشکلات پوستی خاص

هیالورونیک اسید به لطف خواص آبرسانی که دارد می تواند به رفع نگرانی های مختلف پوست کمک کند.

 
هیالورونیک اسید جوان کننده پوست - سرم هیالورونیک اسید چیست ؟
 

اسید هیالورونیک برای مشکلات پوستی خاص

استفاده از اسید هیالورونیک زیر چشم برای کاهش سیاهی دور چشم

کلاژن پر کننده پوست و هیالورونیک اسید آبرسان کلید کاهش سیاهی زیر چشم هستند. پوست نازک و پوست کدر و کم آب زیر چشم از همراهان رایج سیاهی زیر چشم هستند و اسید هیالورونیک ممکن است به کاهش آنها کمک کند.

اسید هیالورونیک برای مشکلات پوستی خاص

آیا اسید هیالورونیک لکه های تیره را محو می کند؟

از آنجایی که اسید هیالورونیک باعث تقویت سلول های پوستی می شود، ممکن است به کاهش لکه های تیره، لکه های آفتاب و لکه های پیری کمک کند. نتایج به‌جای فوری، طی هفته‌ها قابل مشاهده خواهند بود، اما بدون شک پوست هیدراته‌تر و انعطاف‌پذیرتر می‌شود.

فرمول دو کاره سرم هیالورونیک اسید کرپلاس بر روی رنگدانه های موجود عمل می کند تا لکه های تیره را روشن کند و اندازه آنها را کاهش دهد و همچنین تولید رنگدانه جدید را متعادل کند تا از ظهور مجدد لکه های تیره بیشتر جلوگیری کند.

 

آیا باید از اسید هیالورونیک استفاده کنید؟

هیالورونیک اسید به دلیل فواید زیادی که دارد، مانند اثرات مرطوب کنندگی و حجیم کنندگی، به حفظ ظاهری جوان و درخشان در صورت استفاده روزانه کمک می کند. این ماده که برای انواع پوست مناسب است، به راحتی می تواند در روتین مراقبت از پوست شما ادغام شود تا نگرانی های رایج پوست را هدف قرار دهد.

 روش های استفاده از سرم هیالورونیک اسید :

 • روش اول استفاده از کف دست

در این روش استفاده از سرم هیالورونیک اسید  شما مقداری از سرم را در کف دست خود ریخته و کف دو دست خود را به هم میچسبانید تا کف هر دو دستان شما آغشته به این محلول شود. سپس در ادامه کف دستان خود را به آرامی روی همه نقاط پوست صورت خود بمالید تا محلول در همه جای آن پخش شود. توجه کنید که قبل از انجام اینکار حتما کف دستان خود را به صورت کامل بشویید.

 • روش دوم استفاده از انگشتان دست

دستان و صورت خود را با یک شوینده مورد شستشو قرار داده و سپس بگذارید کمی رطوبت روی پوستتان باقی بماند. در این وضعیت، کمی از سرم را بر روی نوک انگشت اشاره خود ریخته و به آرامی انگشتانتان را روی کل صورت ماساژ دهید تا جذب پوست بشود.

 • روش سوم استفاده از قطره چکان

یکی از بهترین نحوه استفاده از سرم هیالورونیک اسید، استفاده از قطره چکان است.. با قطره چکان حدود چند قطره از سرم را روی پوست گونه چپ و راست ریخته و با انگشتانتان به آرامی ماساژ دهید. دقت کنید اینکار را به آرامی و ملایمت انجام دهید. چرا که در صورت فشارهای زیاد روی پوست، به مرور زمان پوست شما دچار افتادگی و چروک می شود.

 • روش چهارم استفاده از پد یا پنبه

مقداری پنبه یا یک پد را برداشته و آن را اغشته به چند قطره از سرم هیالورونیک اسید بکنید. سپس آن  را به شکل ضربه های آرام روی تمامی نقاط پوست بزنید.

هیالورونیک اسید.jpg33 - سرم هیالورونیک اسید چیست ؟بهترین مارک سرم هیالورونیک اسید

شرکت های زیادی در سرتاسر جهان دست به تولید سرم هیالورنیک زده اند اما از بین آنها تعداد بسیار کمی موفق به تولید محصولی با کیفیت و اثر بخشی بالا روی پوست شده اند. ما در این قسمت به یکی از پر تکرار ترین سوالات کاربران با عنوان “بهترین مارک سرم هیالورونیک اسید” پاسخ داده ایم.

۱۶۳۵۳۰ - سرم هیالورونیک اسید چیست ؟

سرم هیالورونیک اسید کرپلاس

سرم هیالورونیک اسید کرپلاس یکی از محصولات مرطوب کننده و ضد چروک برند کرپلاس است که حاوی اسید هیالورونیک، عصاره گیاه آلوئه ورا و ویتامین E می باشد.

این سرم حاوی اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا است که باعث ترمیم و تغذیه چربی های پوستی، افزایش حجم پوست و کاهش چین و چروک های پوست می شود.

همچنین، عصاره گیاه آلوئه ورا باعث ترمیم آسیب های پوستی، حفظ رطوبت و آرامش پوست می شود. ویتامین E نیز باعث پوستی نرم و لطیف شده و عوارض آفتاب پوستی را کاهش می دهد.

این سرم قابل استفاده برای تمام انواع پوست است و می تواند به عنوان یک مرطوب کننده عمیق در روتین مراقبت از پوست استفاده شود. همچنین، با افزایش حجم پوست و کاهش چین و چروک های پوست، می تواند به عنوان یک محصول ضد چروک استفاده شود.

بدون شک این محصول با محبوبیت و اثر بخشی بالا توانسته است یکه تاز فروش سرم حاوی هیالورونیک اسید در میان انواع برند ها باشد. کافیست استفاده کنید تا نتیجه آن را ببینید.

نحوه استفاده از سرم هیالورونیک اسید کرپلاس

استفاده از سرم هیالورونیک اسید کرپلاس بسیار ساده است. برای استفاده از این سرم، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پوست خود را با یک محصول شستشوی مناسب شسته و خشک کنید.

 2. بعد باز کردن درب سرم، چند قطره از  آن را روی پوست صورت خود بمالید، بهترین زمان برای استفاده از این سرم ، صبح و شب بعد از شستشو موضوعی پوست است.

 3. سرم را به مقدار کافی بر روی پوست خود ماساژ دهید و منتظر بمانید تا پوست آن را کاملا جذب کند.

 4. برای دریافت نتایج مطلوب، می‌توانید از یک مرطوب کننده به منظور تثبیت رطوبت استفاده کنید.

 5. این سرم را می‌توان برای استفاده روزانه به همراه دیگر محصولات مراقبت از پوست استفاده کرد.

به هر حال، قبل از استفاده از هر محصولی برای پوست، بهتر است ابتدا یک بررسی حساسیت در ناحیه‌ای کوچک از پوست اعمال شود. همچنین، پیش از استفاده به دقت اطلاعاتی مانند تاریخ انقضا و راهنمای استفاده را بخوانید.

خواص سرم هیالورونیک اسید

سرم هیالورونیک اسید یک محصول پرکاربرد در حوزه زیبایی پوست است. این سرم دارای خصوصیات مفید برای پوست شما است که عبارتند از:

1- هیدراته کننده: سرم هیالورونیک اسید باعث حفظ رطوبت پوست و افزایش هیدراتاسیون آن می شود.

2- کاهش چین و چروک: با استفاده مداوم از سرم هیالورونیک اسید، قوام و الاستیسیته پوست بهبود پیدا می کند که باعث کاهش ظهور چین و چروک در پوست شما می شود.

3- ضد التهابی: هیالورونیک اسید آنتی اکسیدان های طبیعی پوست شما را افزایش می دهد و باعث کاهش التهاب های پوست می شود، علاوه بر تسکین احساس ناراحتی و خشکی پوست.

4- قابلیت جذب سریع: سرم هیالورونیک اسید به دلیل ساختار باریک خود، به راحتی در پوست جذب می شود و احساس سبکی روی پوست را به شما می دهد.

5- قابل استفاده به عنوان پایه آرایش: سرم هیالورونیک اسید می تواند به عنوان پایه آرایشی برای آرایش روزانه شما عمل کند.

6- بهبود بافت پوست: سرم هیالورونیک اسید بهبود سریع بافت پوست را فراهم می کند و باعث بهبود کیفیت پوست شما می شود.

7- افزایش انعطاف پوست: استفاده از سرم هیالورونیک اسید باعث افزایش انعطاف پوست و کاهش آسیب های ناشی از پیری می شود.

لازم به ذکر است که برای کسب بهترین نتیجه از سرم هیالورونیک اسید، بهتر است آن را به طور منظم و با توجه به نوع پوست و نیازهای آن استفاده کنید.

هیالورونیک اسید و ویتامین C و B5 کرپلاس - سرم هیالورونیک اسید چیست ؟

سرم هیالورنیک اسید کرپلاس مناسب، چگونه است ؟

یک آبرسان قوی و مناسب دارای هیالورنیک اسید است. با وجود هیالورنیک اسید پوست شما تمام مواد مغزی مورد نیاز پوست را تامین میکند و در نتیجه پوستی شاداب و لطیف خواهید داشت. سرم هیالورنیک اسید کرپلاس محبوب ترین برند در بین دیگر رقبا است که از تمام مراحل سربلند و موفق بیرون آمده است. این محصول محبوب، با فرمولاسیون پیشرفته ایی که دارد میتواند پوستی زیبا، جذاب و شاداب را برای شما به ارمغان بیاورد. سرم هیالورنیک اسید مناسب ، بافت چرب و چسبنده ندارد و هیچ حس ناخوشایندی در هنگام استفاده از این محصول ندارید.

طرز استفاده این محصول برای آقایان و بانوان به یک صورت است و تفاوت چندانی باهم ندارند. از آنجایی که بدن به صورت طبیعی هیالورنیک اسید تولید میکند احتمال اینکه حساسیت پوستی برای شما ایجاد کند بسیار پایین است اما به هر حال توصیه میشود اول این محصول را در قسمت پشت گوش خود امتحان کنید و اطمینان حاصل کنید. هیالورنیک اسید ماده تحریک کننده نیست و در داروخانه ها به صورت آزاد و بدون نسخه پزشک توزیع و عرضه میشود و در مورد اصول و نحوه استفاده از این محصول کاربردی و محبوب، شما را راهنمایی میکنند. شما میتوانید با خیال راحت این محصول را از متدکالا با کیفیت عالی و اورجینال تهیه کنید و از آن استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی محصولات تخصصی پوست و مو متدکالا

فروشگاه اینترنتی متدکالا یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه های اینترنتی محصولات پوستی می‌باشد. در این سایت می‌توانید انواع محصولات مراقبت از پوست خود را پیدا کنید. شما می‌توانید با مراجعه به این سایت از محصولات مختلف، از جمله کرم های ضد چروک، ترمیم کننده های پوست، محافظت از پوست در برابر آفتاب، تنظیم کننده های روشنایی پوست و محصولات دیگر استفاده کنید.

نحوه تشخیص سرم اصل از تقلبی

برای تشخیص اینکه یک محصول پوستی یا سرم اصل یا تقلبی است، می‌توانید به موارد زیر توجه نمایید:

نوع و بسته بندی محصول: معمولاً محصولات اصلی با بسته‌بندی مناسب و با کیفیت و مشخصات محصول و علائم تجاری دقیق و واضح عرضه می‌شوند. به عنوان مثال، بسته‌بندی یک سرم یا کرم پوستی اصلی از کیفیت بالاتری نسبت به تقلبی‌ها برخوردار است.

جزئیات برچسب محصول: نوشته‌ها و علائم بر روی بسته‌بندی و یا برچسب محصول می‌تواند نمایانگر کیفیت محصول باشد. این مشخصات معمولاً برای محصولات اصلی بسیار واضح و جزئیات بیشتری در آنها می‌آید.

بوی محصول: اکثر محصولات پوستی و سرم ها بوی غیر قابل تشخیصی دارند. اگر محصولی بوی عجیبی داشته باشد، ممکن است تقلبی باشد.

تاریخ انقضا: محصولات پوستی و سرم ها دارای تاریخ انقضای مشخصی هستند، بنابراین اگر این تاریخ در خرید شما نمایش داده نشده باشد، احتمال تقلبی بودن محصول بالا می‌رود.

قیمت محصول: به عنوان مثال، اگر یک محصول عجیباً ارزان باشد، احتمالاً یک محصول تقلبی خواهید داشت. قیمت تقریباً هر محصولی باید با دیگر محصولات مشابه بازار همخوانی داشته باشد.

توجه به جزئیات: هنگامی که شما محصولات سرم و پوستی را برای خرید انتخاب می‌کنید، به جزئیات آنها توجه کنید و سعی کنید در مورد محصولات مورد نظر خود به خوبی و با دقت بیشتری بدانید. به عنوان مثال در هنگام خرید سرم هیالورونیک اسید روی بسته بندی آن به دنبال جزئیاتی مانند نحوه استفاده از سرم هیالورونیک اسید، ترکیبات، کشور سازنده و علائم استاندارد و …. باشید.

در کل، برای تشخیص محصولات پوستی و سرم اصل و تقلبی باید به جزئیات و عوامل بسیار دقیق و مهم توجه کرد. واجدین شرایط انتخاب محصولات معتبر و برند های مطرح موجود در بازار را بهترین فرصت هستند.

 
 
سوالات متداول در خصوص سرم هیالورونیک اسید
 • هیالورونیک اسید یک ماده ژل مانند است که به طور طبیعی توسط بدن انسان تولید می شود تا رطوبت را حفظ کند و پوست را نرم و لطیف نگه دارد. همچنین در چشم ها، مفاصل و بافت همبند وجود دارد و آن را به یک جزء عالی ضد پیری در محصولات مراقبت از پوست تبدیل می کند

 • هیالورونیک اسید نه تنها برای پوست مفید است، بلکه نقش مهمی در مایع سینوویال، که جزء اصلی مایع مفصلی است، ایفا می کند. می توان از آن برای کمک به مشکلات مفصلی در سنین بالا استفاده کرد، اما برای مشاوره شخصی با پزشک خود مشورت کنید

 • در مراقبت از پوست، استفاده از عباراتی مانند هیالورون، هیالورونیک اسید و هیالورونان همگی به یک چیز اشاره دارند. با این حال، هیالورونیک اسید در اندازه‌های مولکولی متفاوتی وجود دارد و زنجیره‌های کوچک‌تر به عمق پوست نفوذ می‌کنند و اثرات ضد پیری طولانی‌تری ارائه می‌دهند

 • اسید هیالورونیک فواید متعددی برای پوست دارد، از جمله مشخص کردن خطوط، حجیم کردن پوست، افزودن درخشندگی، صاف کردن پوست، سفت کردن آن، ارتقاء التیام و ایجاد خواص آنتی اکسیدانی برای ظاهری سالم

 •  برای به حداکثر رساندن فواید، از مولکول های هیالورونیک اسید در اندازه های مختلف روی پوست خود استفاده کنید. به دنبال محصولاتی باشید که حاوی نسبت بیشتری از ترکیبات زنجیره کوتاه برای نفوذ به پوست هستند تا اثر ضد پیری پایداری داشته باشند.

 • یک روال توصیه شده برای مراقبت از پوست شامل پاکسازی پوست، استفاده از سرم اسید هیالورونیک، پیگیری سایر درمان های مراقبت از پوست، استفاده از درمان چشم، مرطوب کردن و تکمیل با SPF برای محافظت در برابر آفتاب است.

 • هیالورونیک اسید یک عنصر محبوب در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست است، از جمله کرم های روز، کرم های شب، ماسک های صورت، سرم ها، کرم های دور چشم و پاک کننده ها. می توان آن را چندین بار در روتین مراقبت از پوست 24 ساعته خود استفاده کرد

 • برای نتایج مطلوب، می‌توانید اسید هیالورونیک را با سایر مواد مغذی ضد پیری مانند ویتامین C ترکیب کنید. به یاد داشته باشید که علاوه بر کاهش رطوبت پوست، اشعه‌های فرابنفش و استرس اکسیداتیو باعث پیری پوست نیز می‌شوند .


  مرطوب‌کننده‌هایی مانند هیالورونیک اسید با آنتی‌اکسیدان‌هایی مانند ویتامین C یا ویتامین A به خوبی کار می‌کنند و می‌توانند با هم استفاده شوند و برخی از بهترین ترکیبات ضد پیری پوست هستند. 

 • بله، ترکیب اسید هیالورونیک و رتینول می تواند به کاهش عوارض جانبی رتینول مانند سوزش و خشکی کمک کند. معرفی هیالورونیک اسید در روتین مراقبت از پوست پس از استفاده از رتینول ممکن است به پوست شما رطوبت اضافه کند و احتمال تحریک پوست شما را کاهش دهد.

 • هیالورونیک اسید به طور کلی برای انواع پوست در صورت استفاده موضعی بی خطر است. با این حال، اگر تحت درمان های پزشکی یا تزریق هستید، ضروری است که با یک متخصص پزشکی مشورت کنید.

هیالورونیک اسید و ویتامین C و B5 کرپلاس - سرم هیالورونیک اسید چیست ؟

سرم هیالورونیک اسید کرپلاس

 • روشن کننده پوست حاوی ویتامین C
 • شاداب کننده و آبرسان پوست
 • حفظ رطوبت طولانی مدت پوست
 • بازسازی سلول های آسیب دیده پوست
 • رفع چین و چروک پوستی
 • رفع خشکی و اگزما
 • ویتامینه و مغذی پوست

 

 

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید