محصولات اصل را از سایت متدکالا دریافت نمایید

محصولات اصل را از سایت متدکالا دریافت نمایید

08644223818

اسیدهای مفید برای پوست در 30 تا 40 سالگی

اسیدهای مفید برای پوست در 30 تا 40 سالگی بسیاری از خانم‌ها اولین نشانه‌های پیری را در این دهه مشاهده می‌کنند که به صورت چروک‌های سطحی، لک و رنگدانه ناشی از عوامل محیطی خود را نشان می‌دهد. برای غلبه بر این شرایط و از بین ادامه مطلب

اسیدهای مفید پوست
بازدید 79

اسیدهای مفید برای پوست در 30 تا 40 سالگی

بسیاری از خانم‌ها اولین نشانه‌های پیری را در این دهه مشاهده می‌کنند که به صورت چروک‌های سطحی، لک و رنگدانه ناشی از عوامل محیطی خود را نشان می‌دهد. برای غلبه بر این شرایط و از بین بردن عوارض ناشی از آن استفاده از اسیدهای زیر در این دهه از زندگی بیشتر توصیه می‌شود:

  • اسید رتینوئیک:اسید رتینوئیک نوعی اسید طبیعی است که از ویتامین A استخراج می‌شود و در واقع شکلی ناپایدارتر از این ویتامین است. این اسید به عنوان یک ماده ضدپیری قوی و موثر شناخته می‌شود که می‌تواند فرآیند بازسازی سلول‌های پوستی را سرعت ببخشد، تولید کلاژن را در لایه‌های زیرین پوست افزایش دهد، روزنه‌های پوستی را کوچک‌تر می کند و لایه برداری سطح پوست را تسریع می بخشد.همه این کارها توسط این ماده انجام می‌شود و نتیجه آن یکدست شدن و صاف شدن سطح پوست است. البته استفاده از این ماده در مراحل اولیه ممکن است عوارضی مثل قرمزی و پوسته ریزی روی صورت داشته باشد که با ادامه مصرف برطرف خواهد شد.
  • اسید گلایکولیک:این اسید بهترین اثر را در لایه برداری پوست دارد و می‌تواند روزنه‌های پوست را کوچک‌تر کرده و لکه‌های پوستی و حتی جای جوش و چین و چروک‌ها را هم از بین ببرد. این اسید ملایم است و مانند اسید رتینوئیک اثر تهاجمی و قوی ندارد بنابراین بهترین گزینه برای کسانی است که به تازگی درمان جوانسازی پوست خود را آغاز کرده‌اند و به سرعت جای خود را در برنامه مراقبتی پوست شما باز خواهد کرد.

اسیدهای مفید برای پوست در 30 تا 40 سالگی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید